ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек е загинал и 18 са ранени при девет тежки пътнотранспортни произшествия в страната през изминалото денонощие, съобщават от Съюза на българските автомобилисти /СБА/.
препоръчано
Има опасност за живота на трима от пострадалите. За района на столицата са станали 108 леки и две тежки катастрофи, при които един човек е загинал и петима са ранени, от които трима са с опасност за живота.
Пътните настилки в цялата страна са предимно мокри, на места заснежени и обработени. Информацията се предоставя със съдействието на Агенция "Пътна инфраструктура" и центъра за информация при направление "Пътна полиция".
Двама българи пострадаха при катастрофа в Куманово
11915
на 13.03.2016


