BG EN

Едисон Йорданов с нов клуб в Белгия

Футбол

Едисон Йорданов с нов клуб в Белгия

11555
на 11.07.2025
Едисон Йорданов с нов клуб в Белгия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият български национал Едисон Йорданов ще продължи да играе в Белгия. 32-годишният халф напусна като свободен агент Вестерло и подписа за един сезон с изпадналия от елита Беершот.

препоръчано

Йорданов, който е роден в Германия и има мачове за юношеските формации на страната, записа само 5 мача и общо 71 минути през изминалата кампания. Клубът от Антверп има амбиции за бързо завръщане.

Едисон Йорданов е юноша на Ханза (Рощок), а в Германия е носил екипите още на Борусия Дортмунд II, Щутгартер Кикерс и Пройсен Мюнстер.

Йорданов защитава цветовете на Дюделанж, с който в три поредин сезона стана шампион на Люксембург. През последните години той игра в Белгия за Виртон, Юнион Сен Жилоаз и Вестерло, припомня БТА.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК