BG EN

ЕКСКЛУЗИВНО в ПИК! Вучич с нови атаки срещу Цветан Василев: Няма да толерирам заводът му, не е платил една стотинка за ток. Иска да измами и Сърбия

ЧАС ПИК

ЕКСКЛУЗИВНО в ПИК! Вучич с нови атаки срещу Цветан Василев: Няма да толерирам заводът му, не е платил една стотинка за ток. Иска да измами и Сърбия

14167
на 20.07.2015
ЕКСКЛУЗИВНО в ПИК! Вучич с нови атаки срещу Цветан Василев: Няма да толерирам заводът му, не е платил една стотинка за ток. Иска да измами и Сърбия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сръбският премиер Александър Вучич заяви, че нападението върху него в Сребреница не го засегна толкова, колкото кампанията в медиите срещу държавата, в полза на българския олигарх Цветан Василев, който е собственик на завода за стъкло в Парачин и който дължи 20 млн. евро за ток и газ, пише днес сръбският вестник "Danas".

препоръчано

Вучич е оценил, че това е парадигма на живота, парадигма илюзия, лъжа и измама, парадигма за рушене на Сърбия през последните 30 години. Вучич е пояснил, че заводът, чийто собственик е Василев, от началото на годината не е платил ни стотинка за ток.

„Собственикът печели, работи добре, но иска да измами Сърбия. Аз няма да толерирам това“, заявил Вучич. Той е заявил още, че разбира исканията на работниците, но няма да търпи безобразието.

По думите му страната няма да позволи на Василев да води кампания срещу Сърбия, която го кредитира.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК