ГОРЕЩО
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПОЛИТИЧЕСКИ ЛАСТИК! Конституционалист ФИКСИРА изборите към втората половина на април
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Експлозия във въгледобивна мина в северозападната част на Колумбия причини смъртта на трима души, а един е ранен, съобщи Националната минна агенция, цитирана от Франс прес и БГНЕС.
препоръчано
Инцидентът е станал рано сутринта местно време, а експлозията е предизвикана от изтичане на метан в галерия в мината в Анхелополис, близо до Меделин, обясни координаторката на службата за минна безопасност и спасителни дейности Гаталина Георге, пише Нова телевизия.
Според първоначални информации мината е законна. В рамките на страната легалните мини дават 2.3% от БВП според официалната статистика, но повече от половината мини в Колумбия работят незаконно.
Предимно с растеж приключи днешната търговия на европейските борси
3007
преди 1 часа
ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
4388
преди 2 часа
Мерц: Равнището на насилието в САЩ е обезпокоително
3414
преди 2 часа


