BG EN

Ексшеф на Фонд "Земеделие" притежавал част от фабриката, която горя в София

ЧАС ПИК

Ексшеф на Фонд "Земеделие" притежавал част от фабриката, която горя в София

8477
на 24.01.2014
Ексшеф на Фонд Земеделие притежавал част от фабриката, която горя в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Димитър Тадаръков е бил собственик на горялата тази вечер в София бивша фабрика за коприна.

препоръчано

Както ПИК съобщи, сигналът за огнения ад на бул. "Цар Борис III" бе подаден около 19:30 часа. Огънят бе потушен за часове с помощта на няколко противопожарни автомобила.

Тадаръков, който е бивш шеф на Държавен фонд "Земеделие", е притежавал 35% от земята на имота. Другите 65% са били собственост на "Българска коприна".

Той се е сдобил с дела преди 6 години и се разделил с него преди 2 години.

В момента Тадаръков преподава в УНСС. Той е бивш съпруг на разследващата журналистка Светослава Рудолф.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК