ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
Европа
Емил Димитриев поиска македонският парламент да гласува оставките на 2 министри
6191
на 18.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Македонският министър-председател Емил Димитриев представи пред парламента оставките на министрите на вътрешните работи и на социалната политика Оливер Спасовски и Фросина Ташевска Ременски, както и на заместник-министрите от редовете на Социалдемократическия съюз на Македония /СДСМ/.
препоръчано
Димитриев представи пред депутатите кандидатите за нови министри – Митко Чавков на вътрешните работи и Диме Спасов на труда и социалните грижи. Премиерът е помолил народните представители да гласуват неговите предложение за министри още на тази парламентарна сесия. Преди техния избор обаче, трябва да бъдат гласувани оставките на Спасовски и Ременски, които ги подадоха на 6 април тази година.
МАЕ: Европа ще внесе рекордно количество втечнен газ през 2026 г.
1633
преди 15 минути
Почина бившият басист на Scorpions Франсис Буххолц
4895
преди 55 минути
Реджеп Ердоган: Турция не одобрява външна намеса в Иран
6752
преди 5 часа


