ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Световен футбол
Емисари на ПСВ Айндховен и Фейенорд дойдоха в София за Гари Родригес
2855
на 29.09.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Емисари на холандските грандове ПСВ (Айндховен) и Фейенорд дойдоха за голмайстора на „Левски” този сезон Гари Родригес. Пратениците на двата елитни тима седнаха в ложите на стадион "Славия", за да гледат изявите на крилото. Плътно до тях стоеше и легендата на "белите" Андрей Желязков, за когото се знае, че е близък с Фейенорд, пише „Меридиан Мач”.
Гари Родригес отново бе един от най-добрите футболисти на терена в тази среща, като създаде част от най-опасните положения пред вратата на Георги Петков. Родригес обаче на няколко пъти вбеси треньорите си с прекалено индивидуална игра.
препоръчано
Два клуба от Серия А напират за перла на Левски
13742
на 05.02.2026
ПОДПИСА: Мъри прибра национал в Измир
10957
на 05.02.2026
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
22813
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
16041
на 02.02.2026


