ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Любомир Епитропов записа най-предно класиране от нашите плувци в сутрешните стартове от европейския младежки олимпийски фестивал в Тбилиси, Грузия.
препоръчано
Той засега е 16-ти на 100 метра бруст с време 1:06.73 мин и довечера ще плува в полуфиналите. Петър Божилов е 33-ти на 200 м свободен стил - 1:59.15 мин, а София Иванова е 22-ра на 400 м съчетано - 5:32.34 мин.
4-има наши плувци тръгват за европейския младежки олимпийски фест
3700
на 24.07.2015


