ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Ердоган се отказва от приложението WhatsApp, предаде неговата пресслужба. Причината за решението му е промяната в политиката за поверителност на месинджъра.
препоръчано
Така администрацията на турския президент ще прехвърли всички групи, създадени преди това в месинджъра, в приложението BiP, собственост на "Turkcell Iletisim Hizmetleri AS".
Пресслужбата на Ердоган призова журналистите да последват този пример, предава още БГНЕС..
свързани новини
Реджеп Ердоган отново заяви, че вижда бъдещето на Турция в Европа
14959
на 11.01.2021
По-рано WhatsApp задължи потребителите си да споделят информация с Facebook, който притежава контролен пакет в оператора за съобщения.
Продават ловна хижа на Чаушеску за 1 млн. евро
15235
на 09.12.2025
Хърватия поръчва 18 самоходни гаубици "Сезар" от Франция
7051
на 09.12.2025


