ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Футбол
Ермин Шиляк: Бих "Левски" с Олимпия, сега е време да ги победя и с "Ботев"
12657
на 25.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на "Ботев" (Пловдив) Ермин Шиляк демонстрира завиден оптимизъм преди гостуването на "Левски" в понеделник.
"Отиваме само и единствено да победим "Левски". Вече показваме по-добра игра и се доближаваме до това, което искам да виждам. Бил съм "Левски" с Олимпия (Любляна) в евротурнирите, сега е ред да го сторя и с "Ботев" (Пловдив). Чака ни здрава битка", категоричен бе наставникът на "канарчетата".
През есента на 1994 година словенският тим елиминира "сините" за Купата на УЕФА, а Шиляк бе в състава.
препоръчано
свързани новини
Шиляк: Първата ми голяма победа е срещу отбора на "Левски"
9578
на 22.09.2015
"Тема Спорт"
Ермин Шиляк пробва нов на базата в Коматево
7995
на 20.09.2015


