BG EN

ЕС въвежда санкции срещу 21 държавни служители на Русия и Украйна

ЧАС ПИК

ЕС въвежда санкции срещу 21 държавни служители на Русия и Украйна

4210
на 18.03.2014
ЕС въвежда санкции срещу 21 държавни служители на Русия и Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЕС прие решение за въвеждането на санкции срещу 21 държавни служители на Русия и Украйна, предаде УНИАН, позовавайки се на министъра на външните работи на Литва Линас Линкявичус. 
Санкциите ще включват визови забрани и замразяване на банкови активи.

препоръчано

„Съветът на ЕС на ниво външни министри се споразумя за санкции срещу 21 руски и украински граждани. Повече подробности ще бъдат съобщени в идните дни”, заяви Линкявичус. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК