BG EN

ЕС готов да замрази сметките на гърци, избягващи данъците

СВЕТЪТ ДНЕС

ЕС готов да замрази сметките на гърци, избягващи данъците

4096
на 04.04.2015
ЕС готов да замрази сметките на гърци, избягващи данъците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германският вицеканцлер и министър на икономиката Зигмар Габриел разкри, че има предложение за замразяване на сметките на гърците в чужди банки, ако те укриват данъци в станата си. Това предложение той представи в интервю за немският вестник "Рейнише пост", публикувано в електронната версия на изданието. "Ние предложихме на Ципрас да замразим сметките на състоятелните гръцки граждани, които не си плащат данъците. Предложението е направено, сега финансовите институции в Гърция трябва да предприемат действия", посочва социалдемократът. По думите на вицеканцлера ЕС е готов да продължи с подкрепата на Гърция, но за целта Атина "трябва да спре игрите" и да спазва поетите задължения. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК