BG EN

ЕС с допълнителни санкции срещу Русия

ЕС

ЕС с допълнителни санкции срещу Русия

4815
на 06.11.2014
ЕС с допълнителни санкции срещу Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новият върховен представител на ЕС за външните работи Федерика Могерини осъди изборите в Донецката народна република и Луганската народна република и не изключи допълване на санкциите за Русия, съобщи Газета.ру. 

препоръчано

В хода на официалната си визита във Варшава Могерини нарече изборите в ДНР и ЛНР „нелегални и нелегитимни”. По думите й, гласуването се „много лош знак” за това, че ситуацията не е стабилна.

Могерини отбеляза, че темата за нови санкции към Русия е винаги готова отново да бъде разгледана от ЕС.

По-рано излезе информация, че държавният секретар на САЩ Джон Кери е изброил условията за отмяна на санкциите. По негови думи, те могат да бъдат отменени само ако Русия започне напълно да спазва Минския договор.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК