Ето какво каза треньорът на "принцовете" след мача ПСЖ - Ман Сити

4423
на 30.04.2021
Ето какво каза треньорът на принцовете след мача ПСЖ - Ман Сити

Старши треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино е разочарован от домакинската загуба на "принцовете" с 1:2 от Манчестър Сити в първи полуфинален мач на Шампионската лига.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

"Изиграхме две коренно различни полувремена. През първото всичко беше наред, създадохме шансове и заслужихме да поведем. Но след почивката на мача съперникът беше по-силен от нас. Много сме разочаровани, че допуснахме две попадения.

Ще се опитаме да спечелим в срещата-реванш, да отбележим необходимия брой голове, за да сме победители в общия резултат", заяви треньорът на ПСЖ Почетино.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
ГОРЕЩО В ПИК! Асен Василев се кълне пред депутатите, че не познава Марин и Стефан Димитрови: Никога не са идвали в Министерството на финансите (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК! Асен Василев се кълне пред депутатите, че не познава Марин и Стефан Димитрови: Никога не са идвали в Министерството на финансите (НА ЖИВО)