Жозе Моуриньо към рефер: Много си дебел, отказвай се

Спорт шоу

4011
на 13.01.2015

"Твърде си дебел, за да бъдеш съдия". Това казал Жозе Моуриньо на рефера Фил Дауд след мача на Челси с Тотнъм на 1 януари, който "сините" загубиха с 3:5, твърди "Мирър". Мениджърът на лидера в Премиършип бил бесен на арбитъра за неотсъдена дузпа при 1:0 в полза на неговия тим. "Трябва да се откажеш, много си дебел. Заради теб паднахме", добавил Жозе в тунела след последния сигнал.

Моуриньо изрази недоволство от същия съдия и след дербито с Манчестър Юнайтед на 26 октомври. Тогава Дауд показа червен картон на Бранислав Иванович, а "червените дяволи" изравниха в последната минута за 1:1. "Предпочитам да не говоря за втория жълт картон на Иванович, защото така трябва да се върна назад към неща още от първото полувреме. Тогава се случиха много неща - като неотсъдената дузпа срещу Иванович, натрупването на жълти картони, неотсъдени фаулове, тъчове точно пред мен, които бяха давани за Манчестър Юнайтед", заяви тогава мениджърът на Челси./sportal.bg

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете