ГОРЕЩО
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
МРАЧЕН СЦЕНАРИЙ! Задават се фалити на малки фирми и поскъпване на стоки и услуги
Търговец на горива УДАРИ ЛОШО Гюров: Ефектът от 20 евро компенсации ще е никакъв - това е предизборно харчене
ЧАС ПИК
Журналистът Тео Ангелов: Волен е безопасна игла, за него са важни само ресторантите! В България ще избухне гражданска война!
15430
на 02.03.2014
Нешка Робева: Учители бъркат в кофите за боклук! Възмутително е!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Волен Сидеров е безопасна игла. Той обича само да ходи на ресторанти". Това заяви преди минути по Би Ти Ви Тео Ангелов. Журналистът от СКАТ бе атакуван преди около година от лидера на "Атака" пред парламента.
препоръчано
"Само преди няколко години Сидеров бе определян като новия Левски. Сега всички разбраха какъв човек е той", категоричен е Ангелов.
Според него в България скоро ще избухне гражданска война на етническа основа, в която ключово значение ще имат футболните агитки.
"В България става страшно! Учители бъркат в кофите за боклук, за да се хранят. Това е възмутително", каза Нешка Робева, която също бе гост в студиото.


