BG EN

Задържаният служител на ГДБОП е шофирал след употреба на амфетамин

Животът днес

Задържаният служител на ГДБОП е шофирал след употреба на амфетамин

7789
на 09.10.2022
Задържаният служител на ГДБОП е шофирал след употреба на амфетамин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служителят на Главна дирекция "Борба с организираната престъпност", който вчера бе арестуван, е шофирал след употреба на амфетамин.

препоръчано

Това съобщиха от Софийската районна прокуратура.

Сгафилият бопаджия ще остане в ареста най-малко 72 часа заради възможност да се укрие или извърши друго престъпление, допълват от обвинението.

При задържането му служителят на ГДБОП е отказал да бъде проверен с дрегер, а наличието на амфетамини в кръвта му е установено с последвало изследване.

От прокуратурата ще поискат постоянния му арест.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК