ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са задържани за незаконен добив на въглища. Това съобщиха от ОДМВР - Перник. Акцията е проведена на 13 януари, от служители на местното Първо РУ.
препоръчано
Органите на реда са установили незаконно копаене на въглища на около 500 метра от ул. "17-та", в кв. „Рудничар“. На място са установени и задържани 33-годшишен мъж и двамата непълнолетни, на 14 и 15-годишна възраст. До разкривката са намерени и конфискувани 25 чувала въглища, които са предадени за отговорно пазене на Община Перник. Тримата са били задържани, разпитани и освободени.
Започнало е досъдебно производство по чл. 240 „а“ от НК и работата продължава съвместно с прокуратурата в областния град.
свързани новини
50 бона глоба за насипни въглища
20631
на 03.06.2018
Новатори! Във Видинско правят въглища от гуми
23241
на 04.03.2018
Криза! Има недостиг на въглища за отопление във Видинско
13442
на 31.01.2017


