ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в испанския град Дения, провинция Аликанте, задържа български гражданин за клониране на банкови карти с цел теглене на пари от марокански банкомати, съобщава БТА.
препоръчано
Мъжът с инициали И.Т. бил издирван с международна заповед за арест, издадена по искане на Мароко.
Сънародникът ни бил заловен, малко след като решил да обиколи улиците на Дения с луксозната си кола с надпис "Продава се". Местни полицаи я забелязали и проверили в базата данни регистрацията и самоличността на собственика. Така се натъкнали на информацията, че той е издирван по искане на Мароко.
Предстои решение на съда за екстрадицията на българина към северноафриканската държава.


