BG EN

Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за бомба във Военната болница в Бургас

Крими

Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за бомба във Военната болница в Бургас

7551
на 25.10.2023
Задържаха мъж, подал фалшив сигнал за бомба във Военната болница в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Бургас задържа мъж, подал фалшив сигнал за бомба. Около 20:30 часа снощи той съобщил, че е поставено взривно устройство във Военната болница в морския град и под автомобил в близост до същото лечебно заведение.

препоръчано

Извършен е обход на района, като не са установени съмнителни вещи и предмети. В резултат на полицейските действия е установен и задържан подателя на сигнала – това е 41-годишен криминално проявен мъж от сливенското село Стара река, който малко по-рано подал отново фалшив сигнал за нанесен му удар от непознато лице.

Мъжът е задържан за 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Второ районно управление - Бургас.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК