BG EN

Задържаха шуменец заради семеен скандал

Региони

Задържаха шуменец заради семеен скандал

3649
на 02.11.2015
Задържаха шуменец заради семеен скандал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

48-годишен шуменец е задържан в полицейския арест, след сигнал за семеен скандал. Това информират от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Шумен.

Малко след 11:20 часа вчера е съобщено, че мъж, който е в нетрезво състояние чупи домашно имущество и отправя закани и заплахи към близките си.

На място е пристигнал патрулен екип и след като било изяснено, че с действията си е опасен за себе си и близките си.

Скандалджията е задържан за срок до 24 часа в полицейското управление. Съставен му е протокол за предупреждение.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК