ГОРЕЩО
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бракониер, в момент на изваждане на 2 броя мрежи с обща дължина 200 м., на язовир Доспат, заловиха при съвместна проверка инспектори на отдел Южна България – Смолян и Пазарджик, съобщават от Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури.
препоръчано
На нарушителя е съставен акт по чл.17, ал.1 от Закона за рибарството и аквакултурите. Освободената от мрежите риба – 60 бр. червеноперка, 24 бр. каракуда, 14 бр. речен костур, 1 бр. дъгова пъстърва и 1 бр. речен кефал – върната обратно във водата. Иззети са мрежите и лодка с гребла. Проверката е извършена през изминалата седмица.
Разследват смъртта на котка в Чирпан
14732
преди 9 часа
Задържаха мъж, заплашил жена и я пробол с вилица под окото
14700
преди 10 часа
Заловиха рецидивист, задигнал кутия за дарения от параклис
8217
преди 11 часа


