ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започва строежът на тунел, който ще свърже германския остров Фемарн с датския остров Лоланд под Балтийско море, съобщава ДПА.
препоръчано
"Един от най-големите строителни проекти в датската история може да започне сега", каза датският министър на транспорта Бени Енгелбрехт.
По план тунелът трябва да бъде завършен до 2029 година. Той ще е дълъг 18 километра, а цената му според прогнози ще бъде 7,1 млрд. евро.
Когато бъде завършен, тунелът ще съкрати времето за пътуване от Хамбург до Копенхаген с един час с кола и с два часа с влак. Сега и по двата начина разстоянието се изминава за 4-5 часа.
Руски военен Ан-22 се разби при катастрофа, всички на борда са загинали
15828
преди 9 часа
Осъдиха руски войници за убийството на американец в Донецк
13402
преди 16 часа
Русия временно спря работата на няколко летища в Северен Кавказ
12312
преди 17 часа
21-годишен украинец жестоко убит във Виена от свои заради криптопортфейл
16059
преди 17 часа


