ГОРЕЩО
Нови арести след убийството на Георги Кузев - един от нападателите на непалци е замесен
ВНИМАНИЕ, ОПАСНИ ЖЕГИ! Адски пек до 38 градуса, спасението е в планините и край морския бряг (КАРТИ)
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
Под носа на Коцев ПАК СЕ ЗАОБИКАЛЯ ЗАКОНЪТ! Депутат алармира: Строителството в "Баба Алино" продължава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голямата любов на Христо Сираков - Светлозара Трендафилова, позната още като Зара от "Биг Брадър", доведе мъжа си в България. Бившата тв звезда е омъжена за австралиеца Ерик Уотсън и живее в Австралия от години.
препоръчано
Двамата обаче ще прекарат известно време у нас, разкриват запознати. Ерик и Зара бяха видени в центъра на София, където се разхождат хванати за ръце. Брадърката веднага бе разпозната от околните, въпреки промените във външния си вид.
Тя е с късо подстригана коса и плътен бретон. Припомняме ви, че Зара се занимава активно с фитнес и работи като инструктор от няколко години, пише "Хотарена".
свързани новини
ЕЙ СЕГА СТАНА ГОРЕЩО: Гринго, бившият на Софи Маринова, влиза в политиката?
83095
преди 11 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Синът на Христо Мутафчиев - секссимвол (СНИМКИ)
112371
преди 12 часа
Новата Мис Созопол Мария Иванова ще се бори за короната на Мис България наесен
19586
преди 19 часа
Брад Пит: Бях трезвен цели седем години. След това отново започнах да пия
43626
на 10.08.2026


