ГОРЕЩО
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 13 до 23 ч българско време днес границата ни със Сърбия ще бъде отворена за свободно преминаване при погранични селища - Салаш и Ново Корито.
препоръчано
Причина за отварянето на границата е международния събор "Кадъ Боаз" край Белоградчик, който започва днес и ще продължи до 22 юли.
Смесена комисия от представители на община Белоградчик и сръбската община Княжевац се срещнаха на граничния пункт "Връшка чука" и уточниха регламента, по който ще протече събора между двете погранични селища.
Болницата в Перник попълни екипа с 14 чуждестранни лекари
10311
преди 5 часа
Туристически обиколки на аванта във Варна днес
5993
преди 13 часа
Избраха име за новороденото тигърче в Стара Загора
13735
преди 21 часа


