ГОРЕЩО
КРУПНА ИЗМАМА: Бившата касиерка на ГЕРБ Гинка Борисова инвестирала парите от наивници в криптовалути и имоти. Сред жертвите й е полицай
Сринаха Гюров: Съвременен АндрейШко! Срамът от родния град е най-тъжната форма на провинциализъм
ЩЕ ХВАНАТ ЛИ УБИЕЦА? Топ криминалист за зверството срещу Владо Загатото: Винаги остават следи, дори и след пожар
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До 17,00 часа на 31 октомври от днес се затваря жп прелезът на път III-641 между Калофер и Баня при гара „Ботев“. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“. Движението ще бъде ограничено поради ремонтни дейности, които ще се извършват от Национална компания „Железопътна инфраструктура“.
препоръчано
Шофьорите, пътуващи от Калофер към Пловдив и обратно ще използват следния обходен маршрут: път I-6 Калофер - Васил Левски - Карлово и включване по път II-64 Карлово - Баня.
Агенция „Пътна инфраструктура“ съветва шофьорите да карат внимателно, както и според правилата за безопасност и движение по пътищата.
свързани новини
Затварят жп прелеза между Ловеч и Троян
11256
на 03.06.2018
Робот ще се грижи за градския парк на Перник
10668
преди 7 часа
Обявиха за защитен петвековен дъб край Пловдив
9865
преди 7 часа
11 нарушения в 18 проверени детски лагера по морето, един обект е затворен
10122
преди 16 часа


