ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
МЪГЛИВО УТРО: Слънцето пробива и вдига температурите до 15° - малко облаци в небето развалят усещането за истинска пролет (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 6.0 по скалата на Рихтер е било регистрирано на Филипините, съобщават от Геоложката служба на САЩ (USGS), цитирани от РИА Новости.
препоръчано
Според информацията, трусът е бил усетен в 07:55 часа местно време (б.р 09:55 часа българско време). Епицентърът е бил на шест километра югоидточно от региона Сапад, провинция Северно Ланао.
Няма информация за жертви и разрушения, както и за опасност от цунами.
Превод и редакция: ПИК
Жертвите на мощния тайфун във Филипините вече станаха 64
9069
на 17.09.2018
Броят на жертвите на тайфуна във Филипините достигна 49 души
8870
на 16.09.2018
Броят на загиналите от тайфуна „Мангхут“ на Филипините достигна 25 души
9864
на 16.09.2018


