Зенит смаза шампиона Спартак (Москва), Попето игра 57 минути

5675
на 06.08.2017

Звучен шамар в Санкт Петербург отнесе шампионът на Русия Спартак Москва, който загуби с 1:5 от Зенит. Двубоят беше от 4-ия кръг на Премиер лигата, а българският национал Ивелин Попов започна като титуляр и остана в игра до 57-ата минута, когато беше заменен от Зе Луиш.

Първото полувреме завърши при резултат 2:0 за "синьо-белите", като с голове се отчетоха Александър Кокорин и Александър Ерохин, предава Спортал. В средата на втората част авансът на Зенит набъбна след попадения на Доменико Кришито и Далер Кузяен.

В 71-ата минута Куинси Промес върна един гол за гостите от дузпа, но малко по-късно вратарят на Спартак Артьом Ребров си отбеляза автогол след подаване на Кришито. В края на мача играта напуснаха Луис Адриано и Игор Смолников, които влязоха в конфликт. Така Зенит събра пълен актив от 12 точки и се върна на върха в класирането. Спартак е 10-и с 5.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си