ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След САЩ Великобритания също проучва възможността за нанасяне на авиоудари по позиции на ислямски бойци в Ирак „за предотвратяване на геноцида”, пише британският вестник The Daily Telegraph.
препоръчано
От външоното министерство на Обединеното кралство по-рано обявиха, че британската армия, включително и военновъздушните сили, няма да участват във военни действия в Ирак.
По данни на незанозаван източник на вестника в британското правителство, страната може да се присъедини към операцията на САЩ, като нанесе военни удари срещу ислямските екстремисти в Ирак, „ако ситуацията се влоши”.


