BG EN

И Сърбия настоя за спазване на минските споразумения

ЧАС ПИК

И Сърбия настоя за спазване на минските споразумения

3240
на 19.02.2015
И Сърбия настоя за спазване на минските споразумения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на ОССЕ , вицепремиер и министър на външните работи на Сърбия Ивица Дачич подчерта необходимостта от пълно и безусловно изпълнение на Минските споразумения, предаде УНИАН, пише "Фокус".

препоръчано

„В този момент е важно да бъде прекратена незабавно всяка една военна дейност и специалната мониторингова мисия на ОССЕ да получи пълен достъп до всички места, включително и района на Дебалцево“, заяви Дачич.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК