BG EN

Ивайло Калфин и Румен Петков в Рибната църква в Асеновград

Мая Манолова

Ивайло Калфин и Румен Петков в Рибната църква в Асеновград

10131
на 12.04.2014
Ивайло Калфин и Румен Петков в Рибната църква в Асеновград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Посещението на водача на листата за евроизборите на Гражданска инициатива „АБВ” Ивайло Калфин започна в църквата „Св. Богородица - Благовещение” или т.нар. Рибната църква, предаде репортер на Радио „Фокус”-Пловдив.

препоръчано

Той е придружен от Румен Петков и кандидати за евродепутати от АБВ. В църквата те запалиха свещ за здраве и след това се отправиха към Историческия музей в Асеновград, където разгледаха цялата експозиция.

За 19.30 часа е планиран концерт на Николина Чакърдъкова под надслов „Да съхраним българското”. Концертът ще се проведе на площад Централен в Асеновград.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК