ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Радев: Поканих Кандев - той изложи само лични мотиви за оставката. Турската страна иска да предоговорим договора с "Боташ" (ВИДЕО)
"Калашниците" май не са толкова смели - крият се заради една незаконна беседка. Васко Тайсъна получил общинско жилище, защото...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Хизбулла" ще направи терористичен акт някъде в Европа, за да отговори на включването на организацията в черния списък на ЕС. Това заяви евродепутатът Ивайло Калфин в ефира на TV7.
препоръчано
"Ако наистина са свързани с терористични групировки, едва ли ще отговорят само вербално. политическата реакция вече е факт, но едва ли ще се размине само с това. Вероятно ще ударят някъде в Европа", коментира Калфин.
Вчера външните министри на ЕС взеха решение да поставят ливанската групировка в негативния списък заради кървавия атентат на летище "Сарафово" в Бургас преди година.


