BG EN

Извергите, убили треньора по борба Йордан Атанасов и съпругата му, се изправят пред съда

Темида

Извергите, убили треньора по борба Йордан Атанасов и съпругата му, се изправят пред съда

27429
на 30.08.2019
Извергите, убили треньора по борба Йордан Атанасов и съпругата му, се изправят пред съда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Очаква се днес съдът да реши дали да остави в ареста обвинените за жестокото двойно убийство, което потресе страната. Телата на жертвите бяха открити преди десетина дни в язовир край Негован.

препоръчано

Арестуваните  Пламен  Шляпашки и  Георги Нанков  са направили пълни самопризнания. И двамата са криминално проявени. Те правели ремонт в дома на възрастното семейство. Планирали са убийството цяла година. Престъплението извършили в апартамента на жертвите -  в центъра на София и след това изхвърлили телата в язовира край Негован.

Мотивът за убийството е финансов. Извършителите искали да откраднат парите от продаден имот на възрастните хора.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК