ИЗВЪНРЕДНО: В 1/8-финалите за Купата - Левски с обрат срещу Берое! Робърта с хеттрик

Топ новина

23065
на 03.03.2021

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Левски победи с 3:1 Берое в осминафинален мач от турнира за Купата на България. Срещата се проведе на "Герена". Робърта вкара хеттрик за "сините". Камбуров отбеляза за Берое. Охене пък получи червен картон през второто полувреме на двубоя.

Мартин Камбуров вкара в 27-ата минута от дузпа за Берое. Така Камбуров отново реализира срещу гранда от "Герена". В 38-ата минута Найджъл Робърта вкара за Левски, много прецизно изпълнение на пряк свободен удар от Робърта и временният резултат стана 1:1. Карлос Охене от Берое получи директен червен картон в 61-ата минута. Робърта реализира в 65-ата минута от дузпа за Левски, 2:1 за "сините". Найджъл Робърта оформи крайното 3:1 за домакините в мача, отбелязвайки и в добавеното време на второто полувреме.

В тази фаза на състезанието продължаващите напред тимове се определят в 1 двубой.

ТИТУЛЯРИТЕ:

Левски: Звонимир Микулич – Драган Михайлович, Ребин Сулака, Начо Монсалве, Фейсал Рерас, Ивайло Найденов, Мартин Райнов, Тома Даске, Илия Юруков, Мартин Петков, Найджъл Робърта

Треньор: Славиша Стоянович

Берое: Генадий Ганев – Илиас Хасани, Теди Мезаг, Георги Ангелов, Крум Стоянов, Александър Цветков, Карлос Охене, Стив Фуртадо, Гаюс Макоута, Мартин Камбуров, Алиун Фал

Треньор: Димитър Димитров

Главен рефер: Станислав Тодоров