BG EN

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Корнелия Нинова проговори за катастрофата: Ударът беше силен, не е имало спирачен път

НАЙ-ВАЖНОТО

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Корнелия Нинова проговори за катастрофата: Ударът беше силен, не е имало спирачен път

49044
на 14.09.2017
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Корнелия Нинова проговори за катастрофата: Ударът беше силен, не е имало спирачен път
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Колата пред нас спря внезапно, след това ни удариха отзад", заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова по повод катастрофата от онзи ден, в която тя пострада.

препоръчано

Соцлидерката заяви, че има мозъчно сътресение и спупен шип. Две седмици ще отсъствам, дойдох тук единствено от уважение към президента, защото ветото е важен, въпросът е принципен за съкращаване на съдопроизводството", заяви Нинова и допълни, че се връща в болницата. 

Тя допълни още, че няма представа кои са шофьорите на останалите коли, не е мислила за дела на този етап, но разбрала, че мерцедесът, който ги е ударил не е имал спирачен път, скоростта е била викока и за това си е ударила силно главата в стъклото. На въпрос дали смята, че това може да е свързано с работата й, Нинова заяви, че не си пада по конспирации. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК