BG EN

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! БСП изяде нов шамар! Шефът на КЕВР устоя на червената атака

Политика

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! БСП изяде нов шамар! Шефът на КЕВР устоя на червената атака

15044
на 05.07.2018
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! БСП изяде нов шамар! Шефът на КЕВР устоя на червената атака
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Иван Иванов остава председател на КЕВР. Това решиха народните представители след напоителни дебати в парламентарната зала.

препоръчано

Оставката му беше поискана от БСП. Мотивите на червените бяха, че при изчитането на годишния си отчет за 2017 г., той заяви от трибуната, че текстът в Закона за енергетиката, касаещ спирането на сделката за ЧЕЗ е бланкетен. 

Това ядоса червената лидерка Корнелия Нинова и нейните съпартийци, които сметнаха, че Иванов се е държал менторски и е заявил откровено, че няма да спазва законите.

В крайна сметка при гласуването, БСП изяде нов шамар, защото Иван Иванов остана шеф на КЕВР. "За" оставката гласуваха 63 народни представители, а против 125 депутати. Трима се въздържаха.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК