ГОРЕЩО
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
СВЕТЪТ ДНЕС
ИЗВЪНРЕДНО! Върховният избирателен съвет на Турция потвърди, че гласувалите с „да“ на референдума са повече
11280
на 17.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гласувалите с „да“ на референдума за конституционни промени в Турция, с които ще се увеличат правомощията на президента Реджеп Ердоган, са повече, обяви председателят на Върховния избирателен съвет на страната Сади Гювен, предава А Фе Пе, цитиран от Фокус.
препоръчано
„Съгласно резултатите, отговор „да“ побеждава“, заяви Гювен и добави, че официалните резултати от гласуването ще бъдат публикувани в рамките на следващите 11 дни.
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Ердоган с първи думи след победата (ОБНОВЕНА)
46403
на 16.04.2017
ЕКСКЛУЗИВНО! Ердоган обяви победа на референдума! - гледайте НА ЖИВО (ГРАФИКА)
35692
на 16.04.2017


