ИЗВЪНРЕДНО! Гришо триумфира срещу Палача на Джокович! Димитров ще спори отново с Гофен - среща номер 3 за годината между добрите приятели (ВИДЕО)

ВИДЕО

96329
на 16.02.2017

Гришо записа пореден триумф на корта. Димитров получи сериозна подкрепа от феновете в Ротердам и успя да надвие с 2:0 сета Денис Истомин. Така Гришо се класира за четвъртфиналите на състезанието. 7:6 (7) и 6:1 за Димитров в отделните части.

Григор вече има преднина от 3-1 в преките двубои с Денис, като предходният от тях бе в Мелбърн този сезон, а най-добрият ни тенисист спечели с 2-6, 7-6 (2), 6-2, 6-1.

Истомин победи Джокович на Откритото първенство на Австралия и се намира в много добра форма. Успехът на Гришо срещу Денис е поредно доказателство за супер класата на Димитров. Григор ще спори на четвъртфиналите с Давид Гофен. Това ще е трета среща от началото на  годината между Гришо и Давид, двамата са добри приятели извън корта.

Григор стартира превъзходно срещу Денис Истомин! 2 на 0 гейма за Гришо, брейк преднина. Последва серия от геймове за сервиращите и резултат 4:2. Маратонски гейм - Денис не позволи да се стигне до пробив 4:3.

Нов оспорван гейм, Истомин пробива - 4:4. Резултатът можеше да е дори 6:2, но Денис измъкна двата трудни гейма. Драма на корта. Пореден гейм за Истомин и 5:4 в негова полза.

Така вместо Димитров да спечели бърз сет, се получи трилър в първата част на мача. 5:5, 6:5. Гришо сервира, за да се стигне до тайбрек. 6:6 победителят в сет едно ще бъде определен след дълъг гейм.

Истомин сервира в тайбрека - 1:0 точки за Денис. 1:1, 2:1 - мини пробив на опонента на Гришо. 3:1 за Истомин. 3:2 - Димитров връща мини пробива. 3:3. 4:3 Григор повежда. 4:4. 5:4 за Денис. Гришо е на сервис. 5:5, 6:5 Димитров отново повежда. Истомин отразява сетбола - 6:6. 7:6 за съперника на Григор. 7:7, 8:7 за Гришо. 9:7 Димитров триумфира в първия сет.

Димитров отново включи турбото. 3:0 за Григор във втория сет, брейк преднина и убедителен Гришо на корта. 3:1, 4:1, 5:1 пореден пробив за Гришо. 6:1 български триумф на корта.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете