ГОРЕЩО
Англия и целият свят отново са готови за футболна лудост – Висшата лига се завръща
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
"КУБ" ДЪРЖИ КОЗОВЕТЕ: Темида поряза заповедите на Коцев за събаряне на сгради в "Баба Алино"
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
Животът днес
ИЗВЪНРЕДНО! МВР започна акция "Лукс", проверява частните кортежите и скъпите коли
57312
на 18.02.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Акция „Лукс” се проведе тази нощ в София. МВР взе на фокус частните кортежи и скъпите коли. В спецоперацията участваха екипи на криминалната, охранителната и пътната полиция.
препоръчано
Проверките започнаха с огледи на колите и документите. Причината – често шофьорът и пътниците носят оръжие или дрога. Искат се справки за криминални регистрации – не само на шофьора, но и на пътниците. Глоби има на практика за всичко – от счупен фар до повредени документи.
Проверките често изнервят шофьорите. Габриела Василева обаче няма против: „Според мен трябва всякакви шофьори да се проверяват, не само луксозни коли”. Според бившата Мис България фокусът на акцията трябва да е върху човека зад волана.
свързани новини
СКАНДАЛНИ КОРТЕЖИ! Мафиотски вдовици ходят с охрана за 10 бона
71765
на 04.07.2016
Спират камионите над 20 тона в Разградско заради жегите
1084
преди 10 минути
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
5970
преди 40 минути
Топ 5 на летните слот игри
4478
преди 1 часа
ПОСЛЕДНИ ДАННИ! Нивото на Дунав падна с още 3 сантиметра
5511
преди 2 часа


