BG EN

ИЗВЪНРЕДНО! Пиян шофьор катастрофира тежко в Пловдив след любовна драма

ГОРЕЩО
Инциденти

ИЗВЪНРЕДНО! Пиян шофьор катастрофира тежко в Пловдив след любовна драма

13915
на 02.04.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Пиян шофьор катастрофира тежко в Пловдив след любовна драма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С катастрофа завърши тройнокритичният ден на млад пловдивчанин преди минути. След като се скарал с приятелката си, той обърнал няколко питиета, а на слизане от Коматевския надлез, от квартал "Смирненски" към гарата излязъл от пътното платно и се забил в мантинелата, предаде TrafficNews.bg

препоръчано

На място пристигна линейка, а по-късно и полицейска кола. За щастие водачът няма сериозни травми. За сметка на това обаче предницата на автомобила е размазана. 

Шофьорът бе видимо пиян и дали от алкохола или от уплах- в доста неадекватно състояние.

"Нервен съм, имах кофти ден. Изпил съм само 50 грама, за да си успокоя нервите", обясняваше той на няколко минувачи, които бяха спрели да му предложат помощ. 

Пред очевидците той  споделил, че имал проблеми с половинката си. Дежурният екип прегледа шофьора, а след това той бе освободен, тъй като няма сериозни травми. Престои да му бъде направена проба за алкохол.

"Добре, че на тротоара не е имало пешеходци. Иначе щеше да размаже някой като ваденка", коментираха хора от квартала.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юни - прекалената емоционалност може да навреди на Близнаците, Скорпионите да се пазят от кражби на имущество САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юни - прекалената емоционалност може да навреди на Близнаците, Скорпионите да се пазят от кражби на имущество
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Слънце, слънце, слънце – чак до края на месеца (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Слънце, слънце, слънце – чак до края на месеца (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента