BG EN

ИЗВЪНРЕДНО! Президентът Румен Радев освободи Елена Йончева като говорител

Епицентър

ИЗВЪНРЕДНО! Президентът Румен Радев освободи Елена Йончева като говорител

89604
на 10.02.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Президентът Румен Радев освободи Елена Йончева като говорител
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Със свой указ държавният глава Румен Радев освободи днес Елена Йончева от длъжността секретар за връзки с медиите по нейна молба. Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

Припомняме, че днес държавният глава Румен Радев подписа укази, с които назначи съветници в своя екип.

препоръчано

Невин Осман-Йорданова пое длъжността съветник по правни въпроси. Съветник по духовност и култура ще бъде Ирина Николова-Гъркова. Даринка Владова пък ще е съветник по „Българската Коледа“, а Георги Александров стана съветник по младежта и спорта, а Илия Милушев за съветник по сигурност и отбрана. 



Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигат напрежението в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигат напрежението в Народното събрание (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК