ИЗВЪНРЕДНО! Радост на "Армията" и "Герена"! Лудогорец със сензационна загуба

66043
на 30.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Радост на Армията и Герена! Лудогорец със сензационна загуба

Огромна сензация в шампионата. В мач от 18-ия кръг на първенството Верея надви Лудогорец с 2:1. Двубоят се игра в Стара Загора. Поражението е едва второ за "зелените" от началото на кампанията в Първа лига.

Иса в 12-ата минута и Керкар в 83-ата минута реализираха за домакините. Моци пък бе точен за "орлите" в 24-ата минута. Лудогорец пропусна поредица от изгодни положения за гол и "лъвовете" съумяха да запишат ценни 3 точки.

Загубата на Лудогорец позволява на Левски и ЦСКА да намалят пасива си спрямо "зелените" в таблицата. "Сините", които разгромиха Дунав с 4:0 в среща от 18-ия кръг, вече са на 7 точки от "орлите". "Армейците" изостават с 4 пункта от Лудогорец, но са с двубой по-малко.

Верея е хит в шампионата и заема петата позиция с 29 точки.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ВЕРЕЯ: 1. Колев, 21. Илиев, 5. Мунин, 4. Джемиа, 15. Слаев, 16. Витанов, 20. Бенгюзов, 10. Елиаш, 9. Фенуш, 26. Керкар, 29. Иса

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 6. Натанаел, 4. Сисиньо, 30. Моци, 32. Пластун, 12. Анисе, 10. Кампаняро, 44. Горалски, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 28. Кешерю

Стадион: "Трейс Арена", Стара Загора
Съдия: Неделчо Гаджалов

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО) ПИК TV! Бившият главсек на МВР Петър Тодоров с горещ коментар за трагедията с кола на НСО: Дружките на Кирил Петков на задната седалка не трябва да са обичайна практика (ВИДЕО)