ИЗВЪНРЕДНО! Тотален "шок" за Интер в Лига Европа

22204
на 29.09.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Тотален шок за Интер в Лига Европа

Интер претърпя нова загуба в Лига Европа. Футболният шок за гранда в турнира е сериозен, досега. "Нерадзурите" отстъпиха с 1:3 при визитата си на Спарта Прага.

Кадлец в 7-а и 25-а минута вкара голове за домакините. Паласио в 71-а намали на 2:1, а Холек в 76-а минута фиксира крайното 3:1.

Ранокиа от тима на Интер получи червен картон в 75-а минута на мача. Това е втора поредна загуба за "нерадзурите" в групите на турнира. Големият гранд е с нула точки след 2 кръга, твърде незадоволително представяне за отбора.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)