ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
38-годишен мъж се издирва от полицията в Шумен. Той е нарушил заповед за защита от домашно насилие и е нанесъл побой на майка си, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
препоръчано
Сигналът за инцидента е подаден около 15 часа вчера от 74-годишна съседка. Тя е съобщила, че в жилището е отишъл синът ѝ, който нарушил съдебна заповед за защита от домашно насилие, а след това ѝ е нанесъл побой и поел в неизвестна посока.
На място е изпратен полицейски екип. Извършен е обход в района, претърсени са места, за които имало информация, че посещава, включително и казан за варене на ракия в града.
Разпитани са охранители на съседни имоти за местонахождението му. Към момента мъжът се укрива.
свързани новини
Пети ден издирват мъж в гората край Шумен
14671
на 06.11.2020
Издирват апаш, разбил фирмен офис в Шумен
4161
на 22.01.2016
Мъж заплаши четирима души с пистолет в Попово
7532
преди 3 часа
Задържаха 38-годишен мъж за блудство с 8-годишно момиче
10011
преди 6 часа


