BG EN

Изнасилвач погребан жив в гроба на жертвата си

СВЕТЪТ ДНЕС

Изнасилвач погребан жив в гроба на жертвата си

12009
на 07.06.2013
Изнасилвач погребан жив в гроба на жертвата си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Предполагаем изнасилвач и убиец е бил погребан жив в гроба на жертвата си от разгневени селяни в Боливия, съобщава „Скай Нюз”.

Седемнадесет годишният Сантос Рамос бил посочен от полицията като възможен извършител на убийството на 34-годишната Леандра Ариас Янко.

Над 200 души взели закона в свои ръце, задържайки тийнейджъра преди погребението на жертвата по-рано тази седмица и го погребали жив в гроба.

Жителите от Колкечака, в южните планински масиви на Боливия, блокирали пътя, който води към селото, за да попречат на полицията да достигнат до района.

Очевидец разказва, че крайниците на Рамос били вързани с въже, преди да бъде заровен жив.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК