ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
12-годишният Олег Н. от Русия, който бе затрупан от огромно количество пясък при игра на плажа в Приморско, бе изписан от Второ детско отделение на МБАЛ-Бургас, съобщиха от пресцентъра на болницата. Детето е в много добро състояние, вече може да ходи, яде всичко и се чувства отлично.
препоръчано
По време на лечението медиците са предоставяли частични епикризи на майката на момчето, която ги е пращала в Русия и така е успяла да намери детски рехабилитационен център, където ще продължи възстановяването на Олег. На тръгване от Бургас самият Олег заяви, че ще продължи да работи за мечтата си да стане професионален баскетболист и се надява съвсем скоро отново да тича на баскетболното игрище.
Овладян е пожар в близост до къщи в симитлийското село Железница
958
преди 4 минути
18-годишна украинка загина на пешеходна пътека край Слънчев бряг
2640
преди 14 минути
15-годишен тийнейджър катастрофира зрелищно в Русенско, пострада младеж
11255
преди 6 часа
Дете е в тежко състояние след падане от тротинетка в Асеновград
7302
преди 7 часа


