BG EN

Изпратихме 6,8 милиона есемеса за Великден

ЧАС ПИК

Изпратихме 6,8 милиона есемеса за Великден

3684
на 13.04.2015
Изпратихме 6,8 милиона есемеса за Великден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Абонатите на трите мобилни оператора са изпратили близо 6,8 милиона есемеси за Великден. Абонатите на „Мобилтел” и на „Теленор” са изплатили по два милиона кратки съобщения, а тези на „Виваком” - 2,8 милиона, съобщиха от пресцентровете на операторите.

препоръчано

Есемес-честитките са разменени в мрежите на операторите във времето от 22:00 часа на 11 април до 24:00 часа на 12 април. Миналата година абонатите на трите оператора изпратиха общо 8,8 млн.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК