ГОРЕЩО
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изпълкомът на Международния олимпийски комитет одобри четири нови спорта за програмата на зимните олимпийски игри през 2018 година.
препоръчано
В зимната Олимпиада ще влязат масовия старт на бързо пързаляне с кънки, Big Air сноуборд, смесени двойки в кърлинга и отборни състезания в ски-алпийските дисциплини.
Зимните Игри през 2018 година ще се проведат в Пхьончхан, Южна Корея. В момента се провежда събрание на Изпълкома на МОК. Игрите в Пхьончхан ще са от 9-25 февруари 2018 година.


