ГОРЕЩО
ИСТИНСКА ПРОЛЕТ! Новата седмица започва с много слънце и следобедни леки валежи. Тук-таме може и да прегърми (КАРТА)
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
Проф. Андрей Чорбанов с ВАЖНА НОВИНА: Хантавирусът не е заплаха, малко вероятно е да има епидемия
Барселона ще стане шампион в Ел Класико
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израел освободи повече от 180 палестински затворници, след като по-рано днес палестинската организация "Хамас" предаде трима израелски заложници.
препоръчано
Предаването на заложниците от страна на "Хамас" този път премина спокойно и без хаос, но отново с демонстрация на сила от страна на униформените бойци на "Хамас", въпреки тежките загуби, понесени във войната.
Пропускателният пункт Рафах в южната част на Ивицата Газа бе отворен за първи път днес от средата на миналата година, за да може първата група ранени палестинци да бъдат превозени за лечение в Египет.
свързани новини
В ПЪРВИЯ ДЕН ОТ ПРИМИРИЕТО: Израел освободи 90 палестински затворници
9351
на 20.01.2025


