ГОРЕЩО
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ИЗЛОВИХА ГО: Ген. Наско нагло паркира малкото си БМВ-нце, "бетонира" се с депутатския си пропуск (СНИМКА)
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
БСП и ИТН на консултации при Радев утре
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Имигрант е починал в понеделник от нараняванията си, получени при злополучен опит да премине тунела под Ла Манша, за да достигне от Франция до Великобритания, предаде AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
По данни на местните власти в Кале, починалият мъж е 23-годишен пакистанец. Той е един от тримата бежанци, които са се опитали да използват опасния маршрут в нощта на 13 срещу 14 юли. Тогава те са били ударени от електрически заряд.
Френската агенция отбелязва, че миналата седмица друг имигрант също е намерил смъртта си в тунела.


